Aktualności

Polecaj nas i zgarniaj 500 zł
Opublikowano: 30 czerwca 2017 17:25

Twój znajomy planuje sprzedaż nieruchomości? Poleć nas a my po sprzedaży wypłacimy Tobie 500 zł brutto.Zasada jest prosta - piszesz do nas na kontakt@oferty-nieruchomosci.pl że poleciłeś nas swojemu znajomemu/znajomej i podajesz imię i nazwisko - pamiętaj, że osoba która się do nas zgłosi musi się na Ciebie powołać. Podpisujemy z właścicielem nieruchomości umowę i doprowadzmy do szybkiej sprzedaży, po której rozliczamy się z Tobą. Czytaj więcej »Uruchomiliśmy nową stronę dla urządzeń mobilnych
Opublikowano: 1 lutego 2015 22:35

Uruchomiliśmy dla Twojej wygody nową wersję naszej strony interentowej. Czytaj więcej »Szukasz mieszkania do wynajęcia? Nie daj się oszukać!
Opublikowano: 21 sierpnia 2015 13:21

Szukasz mieszkania do wynajęcia? Zobacz na co zwrócić uwagę by nie dać się oszukać. Czytaj więcej »Zakup nieruchomości – aspekty prawne – księga wieczysta
Opublikowano: 27 sierpnia 2015 19:58

Analiza stanu prawnego jest niezwykle ważna z punktu widzenia ewentualnych negatywnych konsekwencji, które mogą być związane z nabyciem konkretnej nieruchomości. Chodzi m.in. o roszczenie o zawarcie umowy przyrzeczonej, ustanowienie służebności przechodu albo przesyłu czy też wpis wzmianki o toczącej się egzekucji z nieruchomości. Czytaj więcej »Kredyt hipoteczny – przez pośrednika czy na własną rękę?
Opublikowano: 21 sierpnia 2015 12:01

Marzenie o własnym domu czy mieszkaniu można dzisiaj szybko zrealizować, o ile dysponuje się wystarczającymi zarobkami, aby bank udzielił długoterminowego kredytu hipotecznego. Czytaj więcej »

Zapisz się do newslettera

i bądź na bierząco z ofertami